Молдовська митрополія РПЦ звинуватив Білла Гейтса у створенні технології мікрочіпування, яку застосовуватимуть при вакцинації

21.05.2020 11:38 0

Молдовська митрополія РПЦ звинуватив Білла Гейтса у створенні технології мікрочіпування, яку застосовуватимуть при вакцинації

Синод Молдовської митрополії РПЦ попередив владу про те, що майбутнє щеплення від коронавірусу повинно бути добровільним. Про це повідомляє Інтерфакс-релігія.

У своєму зверненні члени Синоду посилаються на "додаткову інформацію про прийдешнє введення чіпів в організм людини через вакцини". Також в документі пишуть про небезпеку діяльності американського мільярдера Білла Гейтса для людства і ризик технологій 5G.

"Необхідно заявити, що вакцинація представляє небезпеку мікрочіпування, або потрапляння в організм людини сторонніх пристроїв. Суспільство в багатьох європейських країнах протестує проти обов'язкового використання вакцин, особливо вакцини проти COVID-19, тому що воно розглядає їх як шлях для глобальної системи антихристів ввести мікрочіпи в тіла людей, щоб контролювати їх за допомогою технології 5G ", - підкреслюється в зверненні Синоду.

Згідно з документом, "Білл Гейтс вважається основною людиною, відповідальною за створення технології мікрочіпування за допомогою вакцини, яка вводить наночастинки в організм, які реагують на хвилі, що передаються технологією 5G, і дозволяють системі дистанційно керувати людьми".

Тим часом, як раніше повідомило Національне агентство з регулювання в області електронних комунікацій і інформаційних технологій, мережі і технології 5G в Молдови не тестуються і не експлуатуються.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/80282/

Следующая новость
Предыдущая новость

Квартирный переезд: «Абрикос» превратит проблему в праздник Отличные четки из натуральных материалов Юридический перевод документов Промышленный альпинизм как работа на высоте Качественные детали для аппаратов УЗИ от производителя

Публикации