Митрополитів УПЦ МП Онуфрія та Антонія таємно госпіталізували з коронавірусом, - ЗМІ

18.04.2020 11:38 0

Митрополитів УПЦ МП Онуфрія та Антонія таємно госпіталізували з коронавірусом, - ЗМІ

Очільник УПЦ МП митрополит Онуфрій заразився коронавірусом і його таємно госпіталізували. Про це Релігійній правді повідомили джерела у Києво-Печерській лаврі.

Також коронавірус виявили у митрополита УПЦ МП Антонія та ректора Київської духовної академії при Києво-Печерській лаврі єпископа Сильвестра. Наразі вони також госпіталізовані.

Раніше коронавірусну інфекцію підхопили намісник Києво-Печерської Лаври Митрополит Павло та настоятель Свято-Троїцького Іонинського монастиря єпископ УПЦ МП Іона.

За даними джерел "Релігійної правди", митрополити Онуфрій та Антоній проходили тест на коронавірус анонімно, і були госпіталізовані під чужим іменем. Так вчинили з метою убезпечити УПЦ МП від звинувачень напередодні Великодня.

Ввечері 17 квітня митрополит Антоній з’явився у програмі «Свобода слова Савіка Шустера». Він залишив клініку на цей час та поїхав до Києво-Печерської Лаври, щоб взяти участь в прямому ефірі, про який була домовленість заздалегідь.

Нагадаємо, представники УПЦ МП до останнього моменту ігнорували карантинні вимоги, закликали вірян ходити до церкви, попри ризик спалаху COVID-19.

13 квітня мер Києва повідомив, що Києво-Печерську лавру закривають на карантин за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій столиці. Тести на коронавірус пройшли 230 ченців і 68 семінаристів.

17 квітня помер вже третій чернець Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Никодим. Напередодні померли насельники Києво-Печерської лаври монахи Нектарій і Наум.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/79800/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший восточный сериал 2017 «Мехрамис»: смотреть онлайн в хорошем качестве Выбираем оборудование для салона красоты Старовинну ікону підмінили у церкві на Тернопільщині Советы кофеманов: как правильно выбирать напиток Поиск разных вакансий в Одессе

Публикации