Митрополит УПЦ МП погрожував проклясти «патрульного»

27.03.2020 10:08 0

Митрополит УПЦ МП погрожував проклясти «патрульного»

Черкаський митрополит УПЦ МП Софроній Дмитрук погрожував проклясти “співробітника Нацполіції” за запитання про авторейд з “освяченням міста”, який було проведено з порушенням правил дорожнього руху.

Своєрідний автомобільний хресний хід відбувся у Черкасах кілька днів тому, повідомляє Релігійна правда.

На відео можна побачити, що шестеро людей, зокрема, дитина, стоять у відкритому кузові авто під час руху, що є порушенням ПДР.

Журналіст Валентин Чернявський зателефонував митрополиту Софронію із запитанням про порушення, представившись патрульним Нацполіції, однак замість пояснень отримав погрози прокльонами.

Відео з розмовою Чернявський опублікував у Facebook.

“Ви щось мені пред’являєте? То я з вами розберуся. Правила не гірше за вас знаю”, – відкинув обвинувачення митрополит, заявивши також, що дитини у багажнику не було.

Щоправда, відео свідчить про протилежне.

Також митрополит УПЦ МП погрожував зателефонувати начальнику поліції та наскаржитись на “патрульних”.

“По моєму благословенню вони виїхали і освятили всі Черкаси, щоб не було тої зарази, яка прийшла до нас в Україну. Що ви до тих ще… Атеїсти! Богоборники! Я вас прокляну всіх, якщо ви хочете. Я вас отставлю і до диявола пошлю. Бачте, як йому не нравиться”, – заявив владика Софроній, уточнивши, що тепер “має право” проклинати людей.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/protests/79418/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фурнитура для стеклянных дверей и душевых кабин УАПЦ обіцяє перевірку продажу монастиря Київська митрополія УПЦ провела зустріч з рідними українських військових, які перебувають у полоні Вулкан казино — развлечения для каждого Обменный пункт наличных в Харькове

Публикации