Митрополит Сербської Православної Церкви, яка не визнає ПЦУ, заявив, що готовий до громадянської війни в Чорногорії

20.02.2020 14:19 9

Митрополит Сербської Православної Церкви, яка не визнає ПЦУ, заявив, що готовий до громадянської війни в Чорногорії

Митрополит Сербської православної церкви Амфілохій заявив, що рішення про надання томосу Православній церкві України (ПЦУ) «було згубним для Константинопольського патріархату». «Така позиція щодо української Церкви шкодить і Константинополю, й єдності православ’я», — наголосив він. Про це пише Мeest-online з посиланням на «Балканський оглядач».

Відповідаючи на запитання, чи можуть бути в подальшому конфлікти через закон, митрополит Сербської церкви розповів, що найактивніші супротивники закону «готові до громадянської війни».

Зауважимо, що нещодавно на території Чорногорії відбулася хвиля мітингів сербів під керівництвом Головного розвідувального управління Російської Федерації (РФ). Таким чином РФ підтримує чужу для країни Чорногорія Церкву — Сербську. Прагнення чорногорців мати власну церкву в Москві пояснили «аґресивним націоналізмом».

Нагадаємо, що 27 грудня 2019 року чорногорський парламент затвердив закон «Про свободу віросповідання та переконань і правове становище релігійних громад». А президент Чорногорії Джуканович звинуватив Сербську православну церкву у підтримці ідеї великої Сербії, тобто сепаратизмі. Сербський сепаратизм у Чорногорії підтримали митрополит УПЦ МП Онуфрій і патріарх Російської Православної Церкви Кирило, а президент Сербії Вучич забажав захищати сербів у Чорногорії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/orthodox_world/78965/

Следующая новость
Предыдущая новость

Модная и оригинальная одежда с принтами Kanye West для повседневной носки Лучший способ получения прибыли за веселье в Azino777 Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища Эксклюзивные бонусы для геймеров, которые привыкли рисковать Защити свой телефон от вирусов

Публикации