Митрополит ПЦУ просить протестувати священиків на COVID-19 напередодні Великодня

07.04.2020 12:29 9

Митрополит ПЦУ просить протестувати священиків на COVID-19 напередодні Великодня

Митрополит Хмельницький та Кам’янець-Подільський Антоній ПЦУ Махота звернувся до органів влади з проханням провести тестування священнослужителів на COVID-19 перед Великодніми святами. Про це повідомляє видання Поділля.

“В зв’язку з тим що духовенство контактує з великою кількістю людей і може бути потенційними передавачами коронавірусу (смерть священника на Тернопільщині підтверджує цю думку) прошу напередодні Пасхальних свят (поминальних днів також) провести тестування священнослужителів на COVID-19″, – написав у своєму ТГ-каналі митрополит Антоній Махота.

Священнослужитель додав, що такі заходи унеможливлять присутність на церковних службах священників з позитивним результатом, а внаслідок збережуться життя багатьох людей.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79594/

Следующая новость
Предыдущая новость

Дизайн интерьеров квартир и домов в Украине от Design Evolution На Чернігівщині село проголосило перехід з Московського Патріархату в Київський Все для тормозной системы вашего автомобиля Ваш профессиональный помощник в бракоразводном процессе Как же обнаружить неисправность топливного бака

Публикации