Митрополит Онуфрій Великодні Богослужіння відправив у Феофанії

20.04.2020 16:29 0

Митрополит Онуфрій Великодні Богослужіння відправив  у Феофанії

Митрополит УПЦ МП Онуфрій звершує Пасхальні Богослужіння в домовому храмі у себе в резиденції в Свято-Пантелеймонівському монастирі Феофанії. 19 квітня, у Пасхальну ніч, та 20 квітня, у Світлий Понеділок, Предстоятель також помолився про припинення коронавірусної епідемії.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

«У зв’язку з обмеження пов’язаними з карантином та з метою уникнення скупчення великої кількості віруючих, які щороку бажають потрапити на Великодні Богослужіння, що очолює Архіпастир, він звершує Пасхальні служби у своєму домовому храмі без парафіян.

Під час Літургії Блаженніший владика підносить особливі молитви про припинення епідемії в Україні», - йдеться у повідомленні.

Як вже писала РІСУ, що головні Богослужіння у Києві, зокрема ті, які транслює телебачення у прямому ефірі, відбулися без очільника УПЦ МП Онуфрія (Березовського). Раніше низка ЗМІ повідомила, що Предстоятеля УПЦ МП Онуфрія та керуючого справами УПЦ МП Антонія (Паканича) таємно госпіталізували з коронавірусом. Згодом у УПЦ МП спростували цю інформацію.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/79842/

Следующая новость
Предыдущая новость

Приобретение купели для крещения Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч Илюха-решает: справимся с любыми задачами и упражнениями Изготовление любых видов наружной рекламы Качественные металлопластиковые окна от бренда Rehau

Публикации