Митрополит Онуфрій Великодні Богослужіння відправив у Феофанії

20.04.2020 16:29 0

Митрополит Онуфрій Великодні Богослужіння відправив  у Феофанії

Митрополит УПЦ МП Онуфрій звершує Пасхальні Богослужіння в домовому храмі у себе в резиденції в Свято-Пантелеймонівському монастирі Феофанії. 19 квітня, у Пасхальну ніч, та 20 квітня, у Світлий Понеділок, Предстоятель також помолився про припинення коронавірусної епідемії.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

«У зв’язку з обмеження пов’язаними з карантином та з метою уникнення скупчення великої кількості віруючих, які щороку бажають потрапити на Великодні Богослужіння, що очолює Архіпастир, він звершує Пасхальні служби у своєму домовому храмі без парафіян.

Під час Літургії Блаженніший владика підносить особливі молитви про припинення епідемії в Україні», - йдеться у повідомленні.

Як вже писала РІСУ, що головні Богослужіння у Києві, зокрема ті, які транслює телебачення у прямому ефірі, відбулися без очільника УПЦ МП Онуфрія (Березовського). Раніше низка ЗМІ повідомила, що Предстоятеля УПЦ МП Онуфрія та керуючого справами УПЦ МП Антонія (Паканича) таємно госпіталізували з коронавірусом. Згодом у УПЦ МП спростували цю інформацію.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/79842/

Следующая новость
Предыдущая новость

Броши из бисера на фетре Подтяжка лица для возвращения вашей молодости Архієреї Української та Польської Церков відвідали Волинь, аби підтримати парафію спірного храму Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков? Купить зажигалку зиппо на bird.in.ua

Публикации