Митрополит Епіфаній у річницю інтронізації звернувся до помісних Церков світу та до православних українців

04.02.2020 4:09 0

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній сьогодні, у річницю своєї інтронізації, висловив сподівання, що через рік прийматиме в українських святинях «все більше й більше гостей та представників інших помісних Православних Церков».

Про це митрополит написав на своїй сторінці у Facebook.

«Рік тому, в день 40-річчя, я отримав найвідповідальніше покликання — бути предстоятелем автокефальної, помісної Української Православної церкви», — написав Епіфаній, додавши, що цей рік «був непростим та повним різноманітних викликів».

Він наголосив, що «завдяки єдності» Православну Церкву України вже визнали Константинопольська Церква-Матір, Олександрійський Патріархат та Елладська Церква.

«Вірю, що, святкуючи наступну річницю нашого спільного буття, ми прийматимемо в наших українських святинях все більше й більше гостей та представників інших помісних Православних Церков… Ми всі різні, але об’єднані єдиним тілом Церкви Христової. Тож будемо єдиними», — додав він.

Митрополит також додав: «Спільними зусиллями ми і надалі будемо будувати Церкву відкриту для всіх, щоб разом іти шляхом, який веде до спасіння. А також – наполегливо працювати, щоби всі православні українці об’єдналися навколо Київського престолу».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/78760/

Следующая новость
Предыдущая новость

Возможный запрет онлайн Ирландской национальной лотереи Ваш профессиональный помощник в бракоразводном процессе Єпископ УПЦ вибачився за поведінку священика, який зневажив пам'ять воїна АТО FoodEx - правильне харчування з доставкою додому Диваны современные, модульные, модные и необычные

Публикации