Митрополит Епіфаній: Сьогодні можемо сказати, що Православна Церква України відбулася

06.01.2020 21:29 3

Митрополит Епіфаній: Сьогодні можемо сказати, що Православна Церква України відбулася

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що Православна Церква України відбулася, однак потрібно ще багато працювати. Про це він сказав журналістам у понеділок, передає УНН.

"Завершається перший рік інституційного становлення Православної Церкви України, і сьогодні ми можемо сказати, що Православна Церква України, як така, відбулася. Але попереду нам потрібно ще багато працювати задля того, щоб всі православні українці об’єдналися навколо Києва, щоб всі ми разом в єдиній помісній Українській Православній Церкві служили Богові, служили інтересам нашого українського народу і служили інтересам нашої української держави", - сказав першоєрарх.

Він додав, що протягом минулого року до Православної Церкви України долучилося "близько 600 парафій з боку Російської Православної Церкви України".

"В останні місяці виникли певні проблеми, пов’язані з перереєстрацією, тобто, де-факто. Деякі парафії, які проголосили перехід, оформляють свої документи", - додав Митрополит.

Нагадаємо, торік, 5 січня, Вселенський Патріарх Варфоломій підписав Томос про автокефалію об’єднаної Православної Церкви України. Цей документ вступив у силу одразу після того, як Патріарх скріпив його своїм підписом.

6 січня Патріарх Варфоломій урочисто вручив Томос Предстоятелю ПЦУ Епіфанію після Літургії у стінах Патріаршого храму Святого Георгія на Фанарі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/78431/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тренды из девяностых - поясные сумки Вкусные снеки на закуску Медицинский центр для суррогатных мам Лучшие курсы английского языка в Донецке Ремонт в санузле

Публикации