Митрополит Епіфаній назвав Церкви, які в 2020 році можуть визнати ПЦУ

08.01.2020 10:49 0

Митрополит Епіфаній назвав Церкви, які в 2020 році можуть визнати ПЦУ

Православну Церкву України у 2020 році можуть офіційно визнати кілька Церков. Про це в інтерв'ю "Прямому" повідомив Митрополит Епіфаній, пише LB ua.

За його словами, це ті Церкви, які публічно обговорюють це.

"І румунська, і кіпрська, і болгарська, і грузинська. Тобто вони дозрівають зараз. І я вірю, що вони повинні приєднатися до процесу визнання автокефалії Української Православної Церкви", – повідомив Митрополит Епіфаній.

Він наголосив, що в процесі цього буде вестися боротьба, вона ведеться і зараз.

"Тому що, зазнавши поразки, тут всередині країни можемо згадати ті процеси, які відбувалися напередодні об'єднавчого Собору. Ви чули з багатьох джерел, що ніколи об'єднання не буде, ніколи Україна не отримає Томос і визнання. Те саме зараз відбувається на міжнародній арені", - пояснив Предстоятель ПЦУ.

Нагадаємо, ПЦУ була створена на об'єднавчому Соборі в Софії Київській 15 грудня 2018 року, її Предстоятелем був обраний Митрополит Епіфаній. Томос, що підтверджує автокефалію, був вручений Епіфанію Патріархом Варфоломієм у Константинополі 6 січня 2019 року. ПЦУ стала 15-ю церквою в диптиху Помісних Православних Церков світу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/78447/

Следующая новость
Предыдущая новость

Апостиль: подготовка документов для действия за рубежом Єдиний у світі вишитий іконостас встановили на Тернопільщині Лазерная стоматология в Полтаве Законное изготовление штампов и печатей в Украине УПЦ КП долучилася до свята 76-ої річниці героїчної оборони Одеси

Публикации