Митрополит Епіфаній: На час карантину процес переходу парафій до ПЦУ зупинився

20.04.2020 12:09 0

Митрополит Епіфаній: На час карантину процес переходу парафій до ПЦУ зупинився

Під час карантину переходи церковних парафій до Православної Церкви України не відбуваються, повідомив Предстоятель ПЦУ Епіфаній в інтерв’ю Радіо Свобода.

За словами Митрополита Епіфанія, наразі ПЦУ налічує понад 7 тисяч парафій по всій Україні, але зараз ця кількість не збільшується через карантинні обмеження, пов’язані з коронавірусною пандемією.

«Зараз ми намагаємося робити все, щоб не було скупчення людей. І тому на час карантину не буде переходів, не буде зібрань. Бо для того, щоб громада визначилася, потрібно провести загальні збори парафії», – пояснив Предстоятель.

Водночас він не взявся прогнозувати, як може змінитися динаміка переходів до ПЦУ після карантину, під час якого Українська Православна Церква Московського Патріархату не скасовувала масових Богослужінь, на відміну від ПЦУ.

«Я думаю, що наші громадяни, наші вірні є мудрими, вони все проаналізують, що відбувається зараз, і будуть ухвалювати відповідні рішення», – вважає Митрополит Епіфаній.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/79828/

Следующая новость
Предыдущая новость

Під Києвом у «Парку Київська Русь» за стародавнім чином реконструюють дерев’яний храм Х століття Что игорный бизнес дал государству в 2021 году и чего от него ожидать в 2022? 3 способа привязать к себе любовь Школьные рюкзаки и канцелярские товары оптом Медицинский журнал для вас

Публикации