Митрополит Епіфаній готує візити до Єгипту та Греції

07.01.2020 18:28 0

Митрополит Епіфаній готує візити до Єгипту та Греції

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній розповів про підготовку свого візиту до Єгипту та Греції. Про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів, передає УНН.

"Зараз іде підготовка до мого візиту... перше - це до Олександрійського патріархату, оскільки він є другим по честі після Вселенського патріарху. Ми вже розпочали були підготовку щодо візиту до Афін і співслужіння з афінським архієпископом, але оскільки відбулося визнання з боку Олександрійського патріархату, то потрібно робити ці візитації згідно честі. Тому зараз ми ведемо певну підготовку", - сказав Епіфаній.

За його словами, візит до Єгипту вже може відбутися в цьому році.

"Я думаю, що десь, можливо, в лютому-в березні повинен відбутися такий візит. А потім, відповідно, вже відбудеться візит до Афін, де також відбудеться таке співслужіння з Афінським архієпископом", - наголосив голова ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/78443/

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему люди так любят играть в игровые автоматы вулкан бесплатно Как клеить флизелиновые обои самостоятельно Лучшие подвесные потолки Идеальные женские сапоги на сайте Реабилитационный центр в Киеве

Публикации