Митрополит Агафангел: УПЦ МП «переживає ніч гонінь» з боку українських послідовників диявола

13.01.2020 14:18 0

Митрополит Агафангел: УПЦ МП «переживає ніч гонінь» з боку українських послідовників диявола

Одеський митрополит Агафангел (Саввін), член Синоду УПЦ МП, виступив з різдвяним посланням 2020 року, в якому заявив про "ночі гонінь" на УПЦ МП з боку українських "послідовників диявола", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на фейсбук-сторінку Одеської єпархії.

"Українська Православна Церква переживає ніч гонінь, наповнену мороком брехні, наклепів і насильства. Але ми сподіваємося, що Господь, який викупив Церкву Своєю Кров'ю (Діян. 20, 28), зміцнить усіх вірних чад її в нинішній час випробувань і спокус. Як би не лютував диявол, як би не повставали на Церкву Христову служителі пекла, ми знаємо і віримо - Церква вийде з вогню гонінь очищеною і оновленою, а прихильники і послідовники псевдоцерковних політичних проектів зникнуть в історичному небутті, як зникли обновленці і розкольники різних мастей ", — вітає віруючих митрополит Агафангел.

Раніше спікери УПЦ МП неодноразово заявляли, що задоволені ставленням нової влади України до УПЦ МП.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/78505/

Следующая новость
Предыдущая новость

На аукціоні продають церкву УПЦ Вкусные снеки на закуску Большой выбор межкомнатных дверей Отличная частная клиника в Киеве Постельное белье Viluta – для соотечественниц, ценящих комфорт

Публикации