Місто Запоріжжя має вулицю святого Івана Павла ІІ

22.05.2020 0:18 0

Місто Запоріжжя має вулицю святого Івана Павла ІІ

Місто Запоріжжя отримало чудовий подарунок, присвячений 100-ій річниці народження святого Івана Павла ІІ — нову назву вулиці на його честь.

В реєстрі назв вулиць міста Запоріжжя вона під номером 500. Саме на цій вулиці розташований Санктуарій Бога Отця Милосердного Римо-Католицької Церкви.

Відповідне рішення після громадських слухань ухвалили депутати Запорізької міськради на сесії ще 18 грудня минулого року, а тепер вулиця – в офіційному реєстрі.

На честь Івана Павла ІІ перейменовано частину вулиці Заводської від вулиці Сєдова до вулиці Лермонтова. Це – середмістя Запоріжжя, Вознесенівський район.

Святий Іван Павло ІІ як Папа Римський має пряме відношення до Запоріжжя — за життя благословив наріжний камінь і будівництво Санктуарію Бога Отця Милосердного, багато запоріжців їздили у паломництво на зустрічі із ним, — повідомляє власкор РІСУ.

Місто Запоріжжя має вулицю святого Івана Павла ІІ

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/80286/

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги кремации в Киеве Любовная магия и привороты Сибирского мага Купить зажигалку зиппо на bird.in.ua Глава УПЦ КП обговорив з владою Буковини державно-церковні стосунки Большой выбор красивых и долговечных кроваток в интернет-магазине detyam-shop.com.ua

Публикации