Місто Запоріжжя має вулицю святого Івана Павла ІІ

22.05.2020 0:18 0

Місто Запоріжжя має вулицю святого Івана Павла ІІ

Місто Запоріжжя отримало чудовий подарунок, присвячений 100-ій річниці народження святого Івана Павла ІІ — нову назву вулиці на його честь.

В реєстрі назв вулиць міста Запоріжжя вона під номером 500. Саме на цій вулиці розташований Санктуарій Бога Отця Милосердного Римо-Католицької Церкви.

Відповідне рішення після громадських слухань ухвалили депутати Запорізької міськради на сесії ще 18 грудня минулого року, а тепер вулиця – в офіційному реєстрі.

На честь Івана Павла ІІ перейменовано частину вулиці Заводської від вулиці Сєдова до вулиці Лермонтова. Це – середмістя Запоріжжя, Вознесенівський район.

Святий Іван Павло ІІ як Папа Римський має пряме відношення до Запоріжжя — за життя благословив наріжний камінь і будівництво Санктуарію Бога Отця Милосердного, багато запоріжців їздили у паломництво на зустрічі із ним, — повідомляє власкор РІСУ.

Місто Запоріжжя має вулицю святого Івана Павла ІІ

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/80286/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удочка. Купить фидерное удилище, цена на Трофее Участник АТО пронесет украинский флаг по паломническому пути "Эль Камино де Сантьяго" Элитная косметика 3lab Заказать нож для чистки овощей и фруктов Разработка мобильных приложений для отелей

Публикации