Мирянам в Італії зараз заборонено відвідувати Літургії, померлих хоронитимуть без церковного похорону

11.03.2020 17:09 0

Мирянам в Італії зараз заборонено відвідувати Літургії, померлих хоронитимуть без церковного похорону

Церква в Італії погодилася на драконівські заходи безпеки, нав’язані урядом, які мають на меті стримування епідемії коронавірусу. У результаті віруючі миряни не матимуть можливості взяти участь у св. Літургії аж до 3 квітня, тобто до п’ятниці перед Вербною неділею. Ця заборона включає також недільну Євхаристію. Окрім того, померлих хоронитимуть без церковного похорону.

У заяві Конференції Єпископату Італії визнається, що єпископам, священникам і вірним буде важко прийняти ці обмежувальні норми. Їх прийняття продиктоване виключно волею внести свій вклад в охорону громадського здоров’я, зазначено в заяві італійських єпископів.

Заборона публічних літургій пробуджує в Італії багато дискусій. Тиждень тому проти цього виступав архиєпископ Франческо Моралья, митрополит Венеції, де така заборона діє вже від 23 лютого. На його думку, можна було випрацювати інші засоби, які б забезпечили вимоги безпеки, тому що звершення Євхаристії, особливо недільної, є для християн справою надзвичайної ваги. У розмові з Ватиканським Радіо він нагадав, що перші християни, наприклад, мученики з Авітени, ризикували задля неї своїм життям, оскільки, як вони визнавали, “Sine dominico non possumus” – не можуть жити без недільної Євхаристії. Про це інформує Католицький оглядач з посиланням на Радіо Ватикану.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79228/

Следующая новость
Предыдущая новость

История и первые «шаги» телешоу Дом 2 У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения Увлекательные прогулки по реке в Киеве Автомобильная заправочная станция на погранпереходе «Котловка»

Публикации