Міноборони РФ закупить "продукцію релігійного призначення" на понад 4,5 млн доларів

10.02.2020 17:29 0

Міноборони РФ закупить

Міністерство оборони Росії витратить близько 300 мільйонів рублів (4,67 млн доларів) на закупівлю "продукції релігійного призначення" для головного храму збройних сил і "декорування храму виробами з гіпсу".

Тендери розміщені на порталі держзакупівель. Про це повідомляє "Крим.Реалії" із посиланням на російські ЗМІ, інформує УНН.

"Яку саме продукцію закуповуватимуть, в тендерах - ані слова. Раніше відомство виділило 25 мільйонів рублів (близько 400 тисяч доларів - ред.) на закупівлю для храму керамічних ікон. За даними умов тендеру, всі контракти укладаються з єдиним постачальником, але його назва не розголошується", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що центральну ікону - образ Спаса Нерукотворного - створюють на особисті кошти президента Росії Володимира Путіна.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/78850/

Следующая новость
Предыдущая новость

Утепление фасада дома пенопластовыми листами – самый оптимальный способ В Киеве завершается индийский фестиваль с "парадом древних богов" Гранитные памятники на могилу Волонтери передали Святогірській лаврі 10 тон гуманітарної допомоги для переселенців Луцьке Хрестовоздвиженське братство відродили на Волині

Публикации