Мер Одеси та представники УПЦ МП порушили норми карантину

10.04.2020 12:29 3

Мер Одеси та представники УПЦ МП порушили норми карантину

Річницю звільнення Одеси від нацистів відзначили із порушенням карантинних норм про безпечну дистанцію та масові заходи, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Зокрема квіти до одеських меморіалів 10 квітня та Стели невідомому матросу на Алеї слави поклав міський голова Геннадій Труханов. Разом із ним відзначити річницю прийшли декілька депутатів міської ради та представники Української Православної Церкви Московського Патріархату на чолі з митрополитом Агафангелом.

ЗМІ не запрошували на заходи, були присутні тільки працівники прес-служб. І на Алеї Слави, і на площі 10 квітня була присутня велика кількість правоохоронців.

Згідно із постановою Кабінету міністрів №211, з 6 квітня по 24 квітня заборонено переміщення групою осіб більш ніж дві особи та відвідування парків, скверів, зон відпочинку, окрім випадків службової необхідності.

Крім того, ще з 12 березня обмежені і масові заходи. Також, згідно з рекомендацією Міністерства охорони здоров’я громадяни мають дотримуватися мінімальної дистанції в півтора метри.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79641/

Следующая новость
Предыдущая новость

Космолот Киев — особенности игровых слотов Выгодные тарифы на поставки интернета в Киеве Выбор способа печати этикеток Выбираем спортивную обувь правильно Seo просування по індивідуальній вартості від компанії «Site Ok» — 4 нюанси, що впливають на ціну розкрутки сайту

Публикации