Македонська Православна Церква сподівається вже цього року отримати визнання

08.01.2020 17:08 3

Македонська Православна Церква сподівається вже цього року отримати визнання

Македонська Православна Церква сподівається, що цього року може бути певний прогрес у питанні автокефалії.

Про це повідомляє Балканський оглядач з посиланням на македонські ЗМІ, пише Еспресо.

"Ми сподіваємось, що цього року може бути певний прогрес у питанні автокефалії нашої святої Церкви. Це буде залежати не тільки від нас, але і від загальної ситуації в Православних Помісних Церквах через, я б сказав, поділу, що існує зараз. Але якщо ми зробимо все можливе і зробимо свій внесок у пошук правильного шляху об’єднання Православної Церкви в цьому поділі, я сподіваюся, що цей день може настати", - зазначив митрополит Петар.

Македонська Православна Церква діє на території Північної Македонії, а також у македонської діаспорі.

У своєму нинішньому вигляді існує з липня 1967 року, коли вона була заснована як автокефальна рішенням III Церковно-народного Собору в місті Охрід. Однак, ні Сербська Православна Церква (в якій на правах автономії з 1958 року Македонська Православна Церква перебувала), ні інші Помісні Православні Церкви нового статусу не визнали. У 2005 році Архієрейський Собор Сербської Православної Церкви відлучив від церковного спілкування віруючих, що належать до Македонської Православної Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/78448/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вас ждут бесплатные игральные аппараты на азартном портале СлотсДок Печное отопление для дома или дачи Мебель для кабинета по выгодным ценам Букет для невесты заказываем в интернет магазине Памятники любой сложности и цены

Публикации