Лютеранська Церква подала позов на хакера, який на уроці з вивчення Біблії запустив порно

16.05.2020 20:48 0

Лютеранська Церква у Сан-Франциско подала до суду на сервіс відеоконференцій Zoom після того, як під час уроку з вивчення Біблії хакер показував «огидне порно». Про це повідомляє Релігійна правда з посиланням на CNN.

Під час онлайн-уроку 6 травня більшість присутніх були літні люди, кажуть у церкві. Так, через 42 хвилини уроку відеозустріч зламав хакер і почав показувати порно.

У позові представники Церкви заявляють, що для Zoom у пріоритеті прибуток, а не захист даних користувачів. Вони вимагають відшкодування збитків за недбалість, вторгнення у приватне життя та порушення законодавства про захист прав споживачів у Каліфорнії.

Адвокат Церкви Марк Молумфі зазначив, що позов до суду подали після того, як Zoom «відмовився серйозно сприймати проблему».

Натомість у компанії заперечують. У Zoom запевнили, що у день інциденту вони встановили особу хакера, а також «вжили заходів з блокування його доступу на платформу і повідомила про хакера у відповідні органи».

Також у Zoom закликали оновити програму, широко не розповсюджувати ідентифікатори та паролі зустрічей в інтернеті, щоб захистити себе від можливих хакерських зламів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/80221/

Следующая новость
Предыдущая новость

Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Органічні добрива від українського виробника Відомості про релігійну та етнічну приналежність українців як виняток можуть передаватися в Європол Космолот — онлайн казино, покорившее СНГ

Публикации