Львівській журналістці Радіо Свобода, яка пише і на релігійну тематику, уночі спалили машину

30.01.2020 21:58 0

Львівській журналістці Радіо Свобода, яка пише і на релігійну тематику, уночі спалили машину

У Львові близько півночі невідомі підпалили машину львівської журналістки Радіо Свобода Галини Терещук. У творчому доробку журналістки багато матеріалів на релігійну тематику.

Автівка Mitsubishi colt була припаркована у подвір'ї. Про це Галина Терещук розповіла у коментарі Tvoemisto.tv.

«О 12 годині машина засигналила, чоловік виглянув у вікно, машина вже горіла. Сусіди теж це побачили. По фрагменту з відео побачили, що підійшла людина в масці, поклала якісь пакети і підпалила запальничкою. Йому кричали, мовляв, що він хоче вулицю підпалити, але він сказав, що конкретно цю машину йому треба підпалити, і втік», – розповідає Галина Терещук.

За її словами, вони з чоловіком почали гасити машину та одразу викликали пожежну службу і поліцію.

«Вогонь ставав все більшим. Добре, що не вибухнуло, пожежники вчасно приїхали, поліція приїхала блискавично. З СБУ мені вже телефонували. Зараз триває слідство», – говорить Галина Терещук.

Журналістка зазначає, що не має жодних здогадів, кому, навіщо і з якою метою треба було підпалити її машину.

«Я це точно не пов'язую із земельними, майновими, побутовими, соціальними та іншими приватними справами, тому що у мене такого немає. Це не може бути якась помста. Я це категорично відкидаю. Не було і якихось публікацій із образами конкретних людей, такого на Радіо Свобода не може бути, тому це відпадає», – каже журналістка.

Вона додає, що також не отримувала жодних погроз чи натяків на те, що таке може статись – ані дзвінків, ані повідомлень.

«Я сама хочу знати, для чого це зроблено, яка мета переслідується. Сподіваюсь, що поліція і СБУ допоможуть, і я матиму відповіді на ці питання», – говорить Галина Терещук.

Галина Терещук працює журналісткою Радіо Свобода із 2000 року.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/78715/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выгодные тарифы на поставки интернета в Киеве Строительные люльки ZLP – 630 с полной комплекцией Особенности пластиковых окон от Ventana Бонусы в онлайн-казино выгода или сомнительное предложение? Суши, ролы и сеты с доставкой на дом в Харькове

Публикации