Львівська архиєпархія УГКЦ оприлюднила розпорядження щодо захворювання на COVID

08.05.2020 19:38 0

За результатами вірусологічного дослідження Львівського міського відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» інфікування COVID-19 виявлено у чотирьох священнослужителів парафії Собору Святого Івана Хрестителя (м. Львів вул. Зубрівська, 1г), а також у двох працівників храму. У приміщенні храму проведено дезінфекцію відповідно до усіх санітарних вимог. Про це йдеться на офіційному сайті Львівської архиєпархії УГКЦ.

Оскільки серед недужих на коронавірус є не лише миряни, а й представники духовенства, вірних Львівської Архиєпархії просять дотримуватись установлених обмежень, що стосуються масових заходів, зокрема, храмових Богослужень.

Певне послаблення карантинних заходів, передбачене у найближчі дні, не скасовує особистих заходів безпеки, яких необхідно дотримуватися. Ключовими способами вберегти себе та рідних від інфікування є збереження соціальної дистанції, обмеження особистих контактів, знезаражування рук, предметів побуту, вживання медичної маски в громадських місцях.

У випадку захворювання Львівська архиєпаріхя УГКЦ просить звертатися до компетентних органів соціальної інфраструктури. В архиєпархії наголошують, що для подолання хвороби важливим є своєчасне і правильне лікування. Зважаючи на зростання кількості підтверджених випадків захворювання на коронавірус, архиєпархія закликає духовенство і вірних Львівської Архиєпархії звернути на поширення недуги максимальну увагу.
«Просимо ставитися зі співчуттям до інфікованих людей та єднатися у спільній молитві за недужих, медичних працівників та за припинення пандемії. Деталі та особливості життя Церкви у часі загострення епідеміологічних ситуацій прописані в офіційному розпорядженні Митрополита Львівського (текст розпорядження за посиланням:https://ugcc.lviv.ua/2020/03/19/rozporyadzhennya-u-chasi-zagostrennya-epidemiologichnyh-sytuatsij/ ). Закликаємо дотримуватися приписів цього розпорядження», - йдеться у повідомленні Львівської архиєпархії УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80108/

Следующая новость
Предыдущая новость

Помощь профессионалов при вскрытии замка Мінюст затвердив положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі ккраїни Лучший восточный сериал 2017 «Мехрамис»: смотреть онлайн в хорошем качестве Адвокат по разводам: как правильно выбрать специалиста и не допустить ошибку? Трубы и трубные комплектующие отличного качества от компании ООО «ГК Феррит»

Публикации