Лукашенко із молодшим сином відвідав храм: «Ці віруси ми переживаємо щороку»

21.04.2020 1:09 0

Лукашенко із молодшим сином відвідав храм: «Ці віруси ми переживаємо щороку»

Президент Білорусі Олександр Лукашенко на Великдень відвідав Свято-Благовіщенський Ляденський храм у селі Малі Ляди.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на прес-службу президента Білорусі.

Лукашенко приїхав до церкви разом зі своїм молодшим сином Миколою.

Він подякував парафіянам за те, що, незважаючи на "нагнітання пристрастей" у суспільстві, вони все ж прийшли до храму.

"Білоруси просто молодці – без паніки, без гамору. Кому треба поберегтися – той себе береже, залишається вдома або просто вийде один десь, з рідними подихає свіжим повітрям. Хто міцніший, виробив імунітет – той сміливіший і в храми приходить", - сказав він.

"Я завжди приходив і буду приходити до храму. Як би не складалися обставини, це святе".

"Повинен вам сказати, що я не вітаю тих, хто закрив людям дорогу до храму. Я не вітаю такої політики. Більше того, ви знаєте мою позицію: ми ці віруси переживаємо щороку".

Лукашенко заявив, що смертність від пневмонії, яка розвивається на тлі коронавірусної інфекції, зовсім мала.

Він також зазначив, що в країнах Європи починають знімати карантинні обмеження, незважаючи на досить високу смертність від коронавірусу. На думку Лукашенка, це говорить про те, що обмеження були не потрібні.

"Ті, хто сьогодні закрилися, освічені, потужні демократичні, почали працювати, відкривати свої заводи, фабрики, дитячі будинки, школи. А в цей час у них ще гинуть: до шестисот осіб на добу. Навіщо, питається, було зупиняти життя?".

Лукашенко передав слова підтримки росіянам і українцям, які також борються з пандемією.

"Вони, як і ми, переживають непростий час. Можливо, у них сьогодні навіть складніше, ніж у нас. Хочу від всіх білорусів побажати їм здоров'я. Я хочу, щоб Господь почув і допоміг їм подолати цю біду, часто створену нами самими. Нехай наші брати живуть у мирі та злагоді".

Довідка: У Білорусі станом на 19 квітня зафіксовано 4779 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 47 випадків - летальні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79838/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сайт Casino Tramps подарит удовольствие в бесплатных слотах Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения Выбор автомобильных дисков Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime Еврейская шакшука на завтрак - это то, что от вас точно не будут ждать ваши близкие

Публикации