Лікар Коморовський вирішив ще раз дати поради митрополиту УПЦ МП

20.03.2020 18:18 0

Лікар Коморовський вирішив ще раз дати поради митрополиту УПЦ МП

Історія з дистанційним спілкуванням за допомогою відеозаписів між митрополитом Вінницьким УПЦ МП Варсонофієм та доктором Коморовським отримала своє продовження.

18 березня Комаровський записав відповідь на звернення до нього митрополита УПЦ Московського Патріархату. Про це повідомляє Вінбазар.

Священнослужитель, нагадаємо, звинуватив доктора та низку журналістів у співробітництві з Порошенком та висміюванні хресної ходи у Вінниці.

Євген Комаровський, даючи поради, як вберегтися від коронавірусу, тоді звертав увагу на недоцільність масових зборів, у тому числі й хресної ходи, яку провели прихильники УПЦ МП у Вінниці.

Митрополит Варсонофій зазначив, що проведення хресної ходи було погоджено з місцевою владою та поліцією. Митрополит УПЦ МП звинуватив доктора у сарказмі проти вірян та співробітництві з колишнім президентом Петром Порошенком.

«Я бачу, що Ви підключились політично, підтримуючи Порошенка і його пул журналістів, які ополчилися на хресну ходу, - заявив архиєрей УПЦ МП, звертаючись до доктора. – Розумію чому! Тому що Порошенко власне у Вінниці мав особливе відношення до нової структури ПЦУ і не хотів, щоби пройшовся хресний хід містом Вінницею, тому що у прихильників ПЦУ немає людей, у них порожні храми, вони не можуть зібрати стільки людей, тому вони боялися і не хотіли допустити хресний хід. Я розумію тих журналістів, які входять у пул Порошенка і які по всій Україні очорнювали хресний хід, але я не розумію Вас як лікаря, чому Ви підключилися до цієї акції… Я був кращої думки про Вас».

18 березня доктор Комаровський записав відео, де спростував звинувачення митрополита. Лікар наголосив, що лише конкретні медичні заходи врятують хворих.

Також він спростував співробітництво з Петром Порошенком: «Якщо б я за гріхи свої потрапив би до пекла, то це єдине місце, де я міг би співпрацювати з Петром Олексійовичем».

Комаровський запропонував, задля безпеки вірян, провести Службу на відкритому повітрі, дотримуватися дистанції у храмі та продезінфікувати предмети, які цілують православні.

«Хресні ходи пройшли не тільки у Вінниці, але й у Одесі, Дніпрі. Я від цього теж не у захваті. Але тільки у Вінниці одним з приводів проведення ходи була боротьба з коронавірусом. І це декларували організатори… Хотів би звернути увагу, що саме тепер нам потрібно згуртуватися. Але згуртування полягає не в тому, що ми будемо ходити юрбою, обмінюючись інфекцією, а у тому, що Ви і я будемо закликатимемо священнослужителів провести Службу на свіжому повітрі. Слідкувати, щоби у храмі між людьми була достатня відстань», - заявив лікар.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79339/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбираем спортивную обувь правильно Синод УПЦ знов перейнявся біометричними паспортами і розглянув конфлікт в єпархії Лучшая стоматологическая клиника Стильная одежда Queen Качественные памятники и гранитные изделия, в наличии и под заказ любой сложности

Публикации