Лідер Меджлісу Рефат Чубаров піддав різкій критиці рейд поліції біля мечеті

02.02.2020 2:28 0

У п’ятницю, 31 січня, біля мечеті в Києві міграційна служба і поліція затримували мусульман в рамках рейду з виявлення нелегальних мігрантів.

Поліція Києва заявила, що разом зі співробітниками міграційної служби виявили 15 іноземних громадян, які не мали документів, що підтверджують їхнє законне перебування на території України.

Відповідні дії поліції та міграційної служби спричинили резонанс. Духовний лідер українських мусульман Саїд Ісмагілов назвав акцію соромом та ганьбою, а лідер Меджлісу Рефат Чубаров – кричущим і масовим порушенням прав людини.

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу, нардеп від БПП Рефат Чубаров закликав всіх, хто молиться в суботу в синагогах, у неділю – в церквах або молитовних домах, інформувати його про подібні приниження.

“Віруючі мусульмани, які вчинили п’ятничний намаз в мечеті Ісламського культурного центру “Альраїд”, що розташований в Києві на вулиці Дегтярівській, зіткнулися з кричущим і масовим порушенням прав людини: по виходу з двору мечеті на них чекали співробітники державної міграційної служби (на фотографії у неоново-зелених жилетах) та екіпіровані спецзасобами і зброєю співробітники поліції, що приїхали на 2 автобусах”, – написав Чубаров.

“Своє перебування біля мечеті і вимоги до людей, які виходили з двору мечеті, пред’являти документи, що підтверджують особу, співробітники міграційної служби пояснили рейдом по виявленню нелегальних мігрантів”, – додав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/islam/78741/

Следующая новость
Предыдущая новость

Плюсы и минусы атеизма Быстрые заработки на азартных играх Использование микротоков для лица Увлекательные азартные игры 777 бесплатно Скачать спокойную музыку для фона

Публикации