Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні

10.08.2017 21:14 3

Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні

Французьке видання пише, що такий візит був би історичним, оскільки глава Католицької Церкви ніколи не був у РФ. Також французьке видання нагадує, що в березні минулого року понтифік в інтерв'ю Die Zeit коментував свої плани на міжнародні поїздки. Тоді він сказав: "Я не можу поїхати в Росію, тому що тоді мені потрібно було б поїхати також і в Україну". Втім, про намір Папи Франциска відвідати Україну на тлі можливого російського візиту нічого не відомо.
12 липня 2017 року Папа Франциск ініціював створення у Ватикані спеціального комітету для розподілу коштів для допомоги українцям, потерпілим у результаті війни на Донбасі. У минулому році за ініціативою Папи Римського для цих проектів по всій Європі зібрали 16 мільйонів євро.

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Греко-католицький священик ініціював клуб любителів-мотоциклістів і став членом Товариства байкерів-священиків Угорщини Суд дозволив заочне розслідування щодо екс-міністра Захарченка у "церковній справі" Церковные иерархи обсуждают законопроект об открытии заседаний парламента молитвой "Отче наш" Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Игумен УПЦ примет участие в вечере смеха

Публикации