Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні

10.08.2017 21:14 3

Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні

Французьке видання пише, що такий візит був би історичним, оскільки глава Католицької Церкви ніколи не був у РФ. Також французьке видання нагадує, що в березні минулого року понтифік в інтерв'ю Die Zeit коментував свої плани на міжнародні поїздки. Тоді він сказав: "Я не можу поїхати в Росію, тому що тоді мені потрібно було б поїхати також і в Україну". Втім, про намір Папи Франциска відвідати Україну на тлі можливого російського візиту нічого не відомо.
12 липня 2017 року Папа Франциск ініціював створення у Ватикані спеціального комітету для розподілу коштів для допомоги українцям, потерпілим у результаті війни на Донбасі. У минулому році за ініціативою Папи Римського для цих проектів по всій Європі зібрали 16 мільйонів євро.

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму Вийшла електронна версія україномовної Біблії Філарета В Херсоне при участии властей открыли мемориал рабби Гилеля из Парича Під Києвом у «Парку Київська Русь» за стародавнім чином реконструюють дерев’яний храм Х століття Архімандрит УАПЦ повернувся в УПЦ (МП)

Публикации