Коронавірус придумали, щоби зіпсувати Великдень, - протоєрей РПЦ

05.04.2020 12:29 0

Коронавірус придумали, щоби зіпсувати Великдень, - протоєрей РПЦ

Скандальний російський протоєрей РПЦ Андрій Ткачов розкритикував ідею української влади організувати святкування Великодня у домашніх умовах, щоб уберегти людей від поширення коронавірусу.

Про це повідомляє НВ.

«Що таке Пасха вдома? Це ситуація, при якій християни, панічно боячись захворіти і померти, тобто зі страху смерті, відмовляються святкувати перемогу Христа над смертю», — заявив він в ефірі релігійно-пропагандистського каналу Царград ТВ.

За словами Ткачова, якщо люди будуть відзначати Великдень вдома, «то це буде означати, що ми все зруйнували».

«Якщо почитати історію блокадного Ленінграду, там трупи теж лежали на вулицях. Забитий був водопровід… місто обсипалося снарядами і бомбами, а храми були відкриті. І там святкували і Великдень, і Різдво», — зазначив представник РПЦ.

При цьому Ткачов припустив, що коронавірус нібито придуманий саме з тією метою, щоб «зіпсувати Великдень», і після цього світова пандемія можливо закінчиться, «тому що мета буде досягнута».

«Може бути і так, потім все буде ясно, і ми розберемося», — додав він.

За офіційними даними, в Росії кількість заражених коронавірусом перевищила 4,7 тисячі осіб, з них 43 хворих померли.

Нагадаємо, недавно протоєрей Андрій Такчов прийшов на проповідь у протигазі. Таким чином він вирішив висміяти необгрунтовану, за його словами, паніку, спричинену світовою пандемією Covid-19.

Як заявив Ткачов, жодної реальної небезпеки коронавірус нібито не становить, а всі ЗМІ, які поширюють про нього інформацію, є «нечистю».

«Вимкніть телевізор і ніякого коронавірусу не буде», — заявив священник.

Нагадаємо, протоєрей Андрій Ткачов раніше душпастирював в Україні і був керівником Місіонерського відділу Київської єпархії УПЦ МП. У 2014 році він втік до Росії і звідти став поливати брудом Революцію Гідності, українське військо, тодішніх керівників держави та загалом усю Україну.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79564/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области Типы независимого аудита Можно ли научиться делать подарки Знаменитые «камни преткновения» начали устанавливать в Украине

Публикации