Китайця, який з’їв зараженого кажана, у РПЦ прирівняли до Адама

23.03.2020 3:29 0

Митрополит РПЦ Ростислав (Дев’ятов) порівняв пандемію коронавірусу з історією гріхопадіння перших людей.

Про це повідомляє Релігійна правда з посиланням на Znak.com.

“Кажуть, що епідемія почалася з того, що якийсь китаєць з’їв кажана, який був заражений. Є біблійна аналогія. Колись Адам з’їв заборонений плід, і як коронавірус обрушив всі фондові ринки, економіку, так весь Всесвіт обрушив і первозданний чоловік, переступивши через заповіді Божі”, – сказав митрополит.

Розмірковуючи про поширення інфекції світом, митрополит зазначив, що “світ сповнюється злом тоді, коли люди наповнені злом”. При цьому, представник РПЦ упевнений, що заразитися коронавірусом, як і холерою, в храмах не можна.

“Церква неодноразово заявляла про те, що через Божественне Тіло Христа ніяка інфекція не може передаватися. Це перевірено досвідом та історією Церкви протягом 2 тисяч років. Навіть під час холери люди причащалися, Святе Причастя – на зцілення душі й тіла”, – сказав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/79355/

Следующая новость
Предыдущая новость

Адвентисты доставили в зону АТО более 12 тысяч литров питьевой воды Купить лобовое стекло на любую модель Официальный сайт казино Вулкан Делюкс для безопасного гемблинга Ассортимент игровых машин на любой вкус Поиск автомобильных деталей по ВИН коду в Украине

Публикации