Китайця, який з’їв зараженого кажана, у РПЦ прирівняли до Адама

23.03.2020 3:29 0

Митрополит РПЦ Ростислав (Дев’ятов) порівняв пандемію коронавірусу з історією гріхопадіння перших людей.

Про це повідомляє Релігійна правда з посиланням на Znak.com.

“Кажуть, що епідемія почалася з того, що якийсь китаєць з’їв кажана, який був заражений. Є біблійна аналогія. Колись Адам з’їв заборонений плід, і як коронавірус обрушив всі фондові ринки, економіку, так весь Всесвіт обрушив і первозданний чоловік, переступивши через заповіді Божі”, – сказав митрополит.

Розмірковуючи про поширення інфекції світом, митрополит зазначив, що “світ сповнюється злом тоді, коли люди наповнені злом”. При цьому, представник РПЦ упевнений, що заразитися коронавірусом, як і холерою, в храмах не можна.

“Церква неодноразово заявляла про те, що через Божественне Тіло Христа ніяка інфекція не може передаватися. Це перевірено досвідом та історією Церкви протягом 2 тисяч років. Навіть під час холери люди причащалися, Святе Причастя – на зцілення душі й тіла”, – сказав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/79355/

Следующая новость
Предыдущая новость

Портал для яркого и незабываемого отдыха Как организовать детский праздник – руководство к действию Лучшая мужская обувь на любой случай Красивый книжный переплет с гарантией Игровой портал для избранных - слоты для настоящих победителей

Публикации