Києво-Печерську Лавру закрили на карантин

05.04.2020 14:29 0

Києво-Печерську Лавру закрили на карантин

У зв'язку з поширенням на території України інфекційного захворювання COVID-19 у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі до офіційного закінчення національного карантину Богослужіння проходитимуть у закритому режимі (з онлайн-трансляцією), без участі прихожан і паломників.

Про це повідомляє сайт Лаври.

Братія обителі продовжують підносити в храмах монастиря сугубі молитви «під час згубної пошесті», щодня молитися про тих, хто вже захворів на цю недугу, і за лікарів, які борються за життя наших співгромадян.

Нагадаємо, у настоятеля Києво-Печерської Лаври лікарі виявили коронавірус. 4 квітня вся братія Лаври разом з настоятелем пройшла тестування на наявність захворювання. Відповідно до санітарних вимог у всіх приміщеннях обителі провели обробку дезінфікуючими розчинами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79566/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные и стильные часы Casio Компания «3DGURU» предлагает качественные услуги 3D печати Церковные иерархи обсуждают законопроект об открытии заседаний парламента молитвой "Отче наш" Подборка фильмов про врачей: торрент-файлы по категориям Необходимы деньги? Поможет кредит в интернете!

Публикации