Києво-Печерську Лавру закрили на карантин

05.04.2020 14:29 3

Києво-Печерську Лавру закрили на карантин

У зв'язку з поширенням на території України інфекційного захворювання COVID-19 у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі до офіційного закінчення національного карантину Богослужіння проходитимуть у закритому режимі (з онлайн-трансляцією), без участі прихожан і паломників.

Про це повідомляє сайт Лаври.

Братія обителі продовжують підносити в храмах монастиря сугубі молитви «під час згубної пошесті», щодня молитися про тих, хто вже захворів на цю недугу, і за лікарів, які борються за життя наших співгромадян.

Нагадаємо, у настоятеля Києво-Печерської Лаври лікарі виявили коронавірус. 4 квітня вся братія Лаври разом з настоятелем пройшла тестування на наявність захворювання. Відповідно до санітарних вимог у всіх приміщеннях обителі провели обробку дезінфікуючими розчинами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79566/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стартовал 72-часовой молитвенный марафон Украинского межцерковного совета Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища Лак для паркета от компании «Мастер Паркет» Кальяны Amy — европейское качество и восточный колорит Деревянные игрушки – качество и безопасность

Публикации