Києво-Печерську лавру відкрили після карантину

27.05.2020 8:28 0

Києво-Печерську лавру відкрили після карантину

25 травня Свято-Успенська Києво-Печерська лавра відкрилася після карантину. Про це повідомляє Центр інформації Московської Церкви в Україні.

«Милістю Божою, сьогодні з 09:00 наша головна святиня - Києво-Печерська лавра відкрита. Карантинний режим знято», - написав у своєму «Телеграм»-каналі єпископ Віктор (Коцаба).

Нагадаємо, 13 квітня київська влада вирішили закрити монастир на карантин у зв'язку зі спалахом інфекції у Києво-Печерській лаврі.

Після закриття поліція взяла під охорону Києво-Печерську лавру. Нікого не пускали і не випускали з території.
Повідомлялося, що Києво-Печерська лавра буде закритою для відвідування, поки київська комісія з техногенної та екологічної безпеки не прийме іншого рішення.
Предстоятель УПЦ МП Митрополит Онуфрій, як повідомляли різні ЗМІ та джерела, також перехворів на корона вірус, повідомляє Glavcom.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/80348/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фриспины за регистрацию без депозита: выгоды и нюансы бесплатных бонусных подарков гемблинг-заведений онлайн Строительство мансарды Недвижимость в Испании на выгодных условиях Рулонные шторы День-Ночь- практичный и удобный атрибут комфорта Диагностика и ремонт турбины любой сложности

Публикации