Києво-Печерська Лавра буде закритою до ухвалення іншого рішення – Шевченко

20.04.2020 5:49 0

Києво-Печерська Лавра буде закритою до ухвалення іншого рішення – Шевченко

Києво-Печерська Лавра буде закритою для відвідувачів доти, доки Київська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не ухвалить іншого рішення. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» 17 квітня заявив директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко, повідомляє Радіо Свобода.

«Наразі цей об’єкт… є закритим для відвідування. Там чергують поліцейські та гвардійці. Якщо іншого рішення не буде ухвалено місцевою комісією, яка має такі повноваження, так все і залишиться – цей об’єкт буде закритий для сторонніх відвідувачів», – сказав Шевченко.

17 квітня прес-служба Києво-Печерської Лаври повідомила, що через коронавірусну інфекцію помер монах Никодим, який «недавно надійшов до лаври зі Свято-Духова скиту Почаївської лаври». Це вже третя смерть від COVID-19, зафіксована в цій релігійній установі.

13 квітня мер Києва Віталій Кличко заявив, що Києво-Печерська Лавра за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій столиці закривається на карантин. У лаврі виявили понад 100 інфікованих коронавірусом.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79806/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ремонт в кухне и покупка мебельного гарнитура в Твери Концерт Мамахохотала в Киеве Качественное тиснение для вашей поверхности Семинар для йогов по технике медитации Випассана Ассортимент игровых машин на любой вкус

Публикации