Католики Чехії допомагатимуть переслідуваним християнам

28.01.2020 17:39 0

Чеська Церква й далі буде підтримувати переслідуваних християн. Єпископи вирішили, що раз на рік, у шосту неділю Великодня, у церквах будуть збирати пожертви для допомоги переслідуваним послідовникам Христа.

Під час засідання єпископату, яке відбулось наприкінці минулого тижня, були представлені ініціативи чеського «Карітасу» на Близькому Сході. 3а кошти чеських католиків в Іраку відбудували 32 будинки в християнському місті Каракош та допомогли 200 християнам, які повернулися до своїх будинків.

Чеський єпископат також видав заяву щодо евтаназії. Єпископи запевняють, що Церква приєднається до публічної дискусії на цю тему. Вони кажуть, що в парламенті Чехії є група політиків, які з великою рішучістю та допомогою з-за кордону прагнуть легалізувати евтаназію. Єпископи нагадують, що це морально неприпустимо. Вони висловлюють задоволення, що багато лікарів проти евтаназії і заохочують чеських політиків більше розвивати хоспіси та паліативну допомогу. Про це повідомляє Католицький оглядач з посиланням на Vaticannews.va.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/78688/

Следующая новость
Предыдущая новость

Во Львове студентов программы по экуменизму обучат менеджменту Горизонтальные и вертикальные жалюзи – быстрое изготовление и монтаж в Одессе Игровые автоматы: особенности разных категорий! Еврейская шакшука на завтрак - это то, что от вас точно не будут ждать ваши близкие Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас»

Публикации