Капелани УГКЦ поблагословили автомобілі для Військової служби правопорядку

12.03.2020 3:48 0

Капелани УГКЦ поблагословили автомобілі для Військової служби правопорядку

Голова Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ о. Тарас Михальчук і капелан Військової служби правопорядку о. Всеволод Семененко 6 березня поблагословили службові автомобілі, які в рамках співпраці уряд Канади передає Військовій службі правопорядку Збройних сил України. Про це інформує сайт Кapelanstvo.info.

Канадські партнери вже 2 рік співпрацють з українськими військовими задля реформи у наших збройних силах згідно міжнародних стандартів. Таким чином українські захисники зможуть супроводжувати важливі місії координуючи із військовими поліціями іноземних держав, а також оперативно забезпечувати належний порядок серед військових на теренах України. В заході взяли участь генерали Збройних сил України і Канади та особовий склад 25-го навчального центру Військової служби правопорядку. Капелани поблагословили транспорт військовослужбовців освяченою водою та звершили спільну молитву українською і англійською мовами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/79226/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оптимизация работы переводчика Ремонт в санузле Качественная техника для съемки Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби Получение своего генетического профиля по выгодной цене

Публикации