Кам'яний храм з фресками, якому понад 700 років, розкопали в Болгарії

22.04.2020 14:48 0

Археологи, які розкопують середньовічний болгарське місто Червен, недавно виявили стіни кам'яної церкви з фресками XIV століття.

Про це повідомляється на порталі The History Blog, пишуть Кontrakty.

«Вивчення церковної будівлі привело до виявлення збереженого шару фресок на стінах храму. Збережені фрагменти фресок є частинами намальованою драпірування, а також сценою з фігурами святого воїнства, яка збереглася частково. Площа збережених фресок становить близько 12 квадратних метрів », - йдеться в повідомленні.

Деякі з фресок направили в реставраційну майстерню, щоб їх можна було зберегти і стабілізувати на новій поверхні. Пізніше ці фрески будуть виставлені в музеї. Фрески і стіни, які залишилися на місці розкопок, були законсервовані.

Характерно, що цей храм виявився вже 16-м на території середньовічного міста-фортеці Червен, яке розташоване в долині річки Русенській Лом в 34 кілометрах від сучасного болгарського міста Русе.

Згадана фортеця була одним з найважливіших військових, релігійних і економічних центрів Другого Болгарського царства (1185-1396).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79864/

Следующая новость
Предыдущая новость

Огромный список промышленного оборудования от российских и зарубежных брендов Казино для тех, кто привык побеждать Рестораны Бразильской кухни в Киеве Глава УГКЦ у Краматорську: «Парафії УГКЦ Східної України є дорогоцінними перлинами в короні Вселенської Церкви» Европейское гражданство: кратчайший путь

Публикации