Історик і громадський діяч прокоментував «відрядження» студентів і ректора Київської духовної академії до Кирила

02.02.2020 0:19 0

Історик і громадський діяч прокоментував «відрядження» студентів і ректора Київської духовної академії до Кирила

Особовий склад РПЦ готують до роботи в Україні. Так прокоментував поїздку студентів Київської духовної академії РПЦвУ до Патріарха Кирила в Москву історик і громадський активіст Павло Подобєд.

“В річницю бою під Крутами, 29 січня 2020 року, студентів Київської духовної академії і семінарії (навчальний заклад РПЦ на території Києво-Печерської лаври) звозили до Москви. Там вони зустрілись з очільником РПЦ Кирилом Гундяєвим.

В офіційному повідомленні зазначено: «Викладачі та студенти Київської духовної академії і семінарії звершують паломництво православними святинями Росії від 27 січня до 2 лютого».

«Треба віддати належне прес-офіцеру Київського гарнізону РПЦ – як гарно сформулював.

У рапорт піде геть інший текст:

“Наші найкращі курсанти, що проходять навчання в глибокому ворожому тилу (м.Київ), були відкликані в столицю для зустрічі з командувачем сил інформаційно-психологічних операцій. Особисте спілкування з генералом, в стінах Ставки, повинно допомогти курсантам подолати тиск ворожого українського середовища, розвіяти смуток, якому піддається особовий склад на чужині. Двоє офіцерів, які проходять службу на парафіях Київської області, були відзначені грамотами “За зрив мобілізації в армію ворога”. Перед від’їздом у нове відрядження особовий склад зробив традиційні фото з релігійною атрибутикою”», - написав Павло Подобєд.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/78742/

Следующая новость
Предыдущая новость

Клуб СуперСлотс для азартных игроков Вибір стильних чоловічих курток Выбираем качественные часы - Rolex Daytona Громкая новинка от Gucci: свитер-балаклава Получение американской визы для украинцев быстро и безопасно

Публикации