Християни Франції та України молитовно об’єдналися у День християн Сходу

19.05.2020 15:29 0

Християни Франції та України молитовно об’єдналися у День християн Сходу

З ініціативи французької благодійної організації «L'Œuvre d'Orient» («Діло Сходу») 17 травня відбувся День християн Сходу (La Journée des chrétiens d'Orient). В цей день спільну молитву провели в багатьох храмах Франції, Близького Сходу, Індії, Африки та України.

Духовний міст між християнами Сходу та Заходу мав на меті зміцнити церковну єдність і звернути увагу на ситуацію християн Сходу, які дуже часто зазнають переслідування.

Єпархія Святого Володимира Великого (УГКЦ) у Парижі організувала низку заходів, щоб долучитися до цього Дня молитви. До молитви долучився і Інститут екуменічних студій УКУ у Львові. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У День християн Сходу відбулися такі молитовні заходи:

1 Літургія в соборі Святого Володимира Великого у Парижі.

2. Літургія у церкві Успіння Божої Матері в Люрді.

3. Акафіст до Пресвятої Богородиці у м. Турне в Бельгії

4. Молитва «Отче наш»

5. У церкві Святої Софії у Львові о. Роман Фігас у супроводі хору «Етерія» відслужив Акафіст до Пресвятої Богородиці українською мовою з французькими субтитрами.

Від імені Блаженнішого Святослава до учасників молитовної акції звернувся французькою мовою куріальний єпископ Степан Сус. У своєму вітальному слові владика Степан сказав: “Цього дня Українська Греко-Католицька Церква єднається з усіма християнами у молитві за мир у світі, за зцілення хворих, за доброчинців і тих, хто підтримує L’Oeuvre d’Orient. Він побажав усім здоров’я, радості та миру! Нехай береже усіх нас Господь!”

Довідка

«Діло Сходу» («l’Œuvre d’Orient») — французька асоціація, яка понад 160 років служить християнам Сходу. Вона надає єпископам, священникам та релігійним громадам, а також волонтерам-добровольцям засоби для виконання своїх місій у сферах освіти, опіки та соціальної допомоги, пропаганди громади, культури та спадщини у 23 країнах, головним чином на Близькому Сході, Африканський ріг, Східна Європа та Індія. В останні роки асоціація «Діло Сходу» також сприяла створенню проєктів розвитку на чолі з місцевими громадами. За словами директора, «Діло Сходу» розподілила християнам Сходу в 2017 році загалом понад 17 мільйонів євро.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80258/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Прикарпатті селяни звинувачують священика УПЦ КП у крадіжці 700 тис. грн Последние новости Кыргызстана на manas.news УАПЦ обіцяє перевірку продажу монастиря Комфортный сайт для перевода текста В игровые автоматы играть бесплатно

Публикации