Храм Гробу Господнього в Єрусалимі закрили через коронавірус

26.03.2020 10:59 12

Храм Гробу Господнього в Єрусалимі закрили через коронавірус

Після того, як в Ізраїлі вступили в силу нові обмеження, пов'язані з дотриманням режиму карантину під час пандемії коронавируса, глави грецької, вірменської та католицьких громад розпорядилися 25 березня закрити храм Гробу Господнього.

Двері головної християнської святині будуть закриті до часу поліпшення епідеміологічної обстановки, повідомляє "Портал-Credo.Ru" з посиланням на "NewsRu.Com в Ізраїлі".

Останній раз Храм Гробу Господнього закривався два роки тому. Тоді церковні єрархи протестували проти змін у податковому законодавстві Ізраїлю і проти нового закону, що дозволяє державі вилучати у Церкві ділянки землі.

Якщо Храм не відчиняться до 18 квітня, то буде зірвана церемонія сходження Благодатного вогню, яка активно використовувалася російською пропагандою для зміцнення "містичної легітимності" нинішньої влади.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79412/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрая накрутка лайков в ВК Профессиональный семейный адвокат Большой выбор мусульманских четок по недорогой цене Новый Год на Мальдивах – мечта, которая становится реальностью Поисковое продвижение интернет магазинов

Публикации