Хоробра парафіянка допомогла поліції затримати церковного злодія

04.04.2020 2:59 0

Хоробра парафіянка допомогла поліції затримати церковного злодія

У Житомирі на централізований пульт Управління поліції охорони надійшов сигнал про спрацювання «тривожної кнопки» в одній із церков.

Буквально за кілька хвилин до храму прибув черговий наряд правоохоронців, повідомляє Магнолія тв. Біля храму до поліцейських звернулась пенсіонерка і вказала на чоловіка як на такого, що намагався винести з церкви пожертви.

Свідком таких протиправних діянь стала жінка, яка в той момент перебувала у храмі. Вона не дозволила чоловікові зникнути з місця події разом з грішми.

Обставини події задокументували працівники слідчо-оперативної групи Житомирського відділу поліції. Як з’ясувалось, викритим у крадіжці виявився 39-річний житель Звягельщини. Для встановлення усіх обставин чоловіка доставили до відділу поліції.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/79531/

Следующая новость
Предыдущая новость

Освещение в ландшафтном дизайне Поляки відреставрують низку архітектурних пам’яток Львова Увеличение отдачи бизнеса с программами BAS, «1С:Підприємство» Канадская печь «Булерьян» - это самое выгодное решение! С качественным и удобным постельным бельем ваш сон будет как у младенца

Публикации