Господь осоромив та покарав намісника Лаври за його самовпевненість, - Сергій Чапнін

14.04.2020 4:28 0

Господь осоромив та покарав намісника Лаври за його самовпевненість, - Сергій Чапнін

Згромадження Києво-Печерської Лаври через масове поширення короновірусу може бути повністю дискредитоване в очах українського суспільства.

Таку думку у себе на Фейсбуці висловив російський публіцист та богослов Сергій Чапнін.

«Києво-Печерська Лавра ганебно мовчить, а мер Києва прямо заявив: 90 хворих священнослужителів і ченців в КПЛ, з них нових випадків зараження - 63. Кажуть, і ще один єпископ, вже третій за рахунком, заражений. Один архимандрит помер», - зазначив він.

«Господь не просто осоромив Пашу-мерседеса, митрополит Павло покараний за свою дурість і самовпевненість. Все те, що трапилося, на його совісті», - додав він.

Сергій Чапнін вважає, що Предстоятель УПЦ МП Онуфрій має покарати митрополита Павла.

«Якщо він не буде з ганьбою вигнаний з ігуменів, це буде моральний крах не тільки монашої спільноти (де, як виявляється, ніхто не дбав про своїх ближніх), але і керівництва УПЦ МП. Важке рішення мають бути ухвалені митрополитом Онуфрієм.

Виникла ситуація, при якій нинішня чернеча громада КПЛ може бути повністю дискредитована в очах українського суспільства. Виникла абсолютно нова і досить небезпечна для УПЦ МП ситуація», - наголосив Чапнін.

Нагадаємо, раніше митрополит Лаври Павел (Лебідь) закликав ігнорувати карантин.

"Не дивіться старше покоління чи молодше, усі спішіть у храм, обійміть один одного", - закликав він. Зараз настоятель Лаври перебуває у шпиталі з ознаками коронавіруса.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79693/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стоматология Люми-Дент в Киеве на Оболони Почему люди так любят играть в игровые автоматы вулкан бесплатно Триммер для бороды Икона стиля суб культуры Fred Perry ГДЗ по ОБЖ - восьмиклассник поймет

Публикации