Головний храм Збройних сил Росії прикрасили вітражами з серпом і молотом

22.04.2020 16:58 0

Головний храм Збройних сил Росії прикрасили вітражами з серпом і молотом

У головному храмі Збройних сил Росії з'явилися зображення серпа і молота на вітражах.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на російські ЗМІ.

Судячи з фотографії, опублікованої в соцмережах, вітражі храму прикрасили зображенням ордена Великої Вітчизняної війни з перехрещеними серпом і молотом на тлі червоної зірки.

Цей орден - перша радянська нагорода в роки війни, яка була розділена на ступені: наприклад, нагороду першого ступеня отримали близько 300 000 осіб.

Після 1985 року всі учасники війни отримали орден Вітчизняної війни 1-го або 2-го ступеня на честь ювілею, проте багато ветеранів відмовлялися від нього, бо не вважали, що мають на це право.

На сайті Міноборони Росії зазначено, що в храмі Збройних сил Росії будуть вітражі із зображенням 40 російських і радянських військових нагород.

Відкриття храму заплановано до 75-річного ювілею перемоги. За задумом, "він буде символізувати духовність російського воїнства, що піднімає меч тільки для захисту своєї Батьківщини".

Раніше стало відомо, що в оформленні комплексу головного храму Збройних сил Росії в підмосковній Кубинці будуть використані фотографії батька президента РФ Володимира Путіна і діда президента України Володимира Зеленського разом з ним самим.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/79866/

Следующая новость
Предыдущая новость

Виды отчетов по практике: студентам на заметку Заказать наружную рекламу для бизнеса Организация похорон в Киеве недорого На аукціоні продають богослужбове приміщення УПЦ Быстрый и качественный ремонт macbook в Киеве

Публикации