Головні Великодні Богослужіння в УПЦ МП відбуваються без присутності Митрополита Онуфрія

19.04.2020 4:30 0

У ніч з 18 на 19 квітня 2020 року, у свято Христового Воскресіння, тривають Пасхальні Богослужіння УПЦ МП. Трансляції розпочалися з 23:00 і триватимуть до 3:00.

Включення ведуться зі Свято-Пантелеймонівського монастиря Феофанії, з Києво-Печерської лаври та зі Святогірської лаври.

Богослужіння відбуваються за участі єпископів УПЦ МП та практично без вірян.

Предстоятель УПЦ МП не очолює жодної з Літургій, що транслюються, хоча в УПЦ МП і заперечили факт ушпиталення Митрополита Онуфрія з коронавірусним інфікуванням. В УПЦ МП стверджують, що Предстоятель здоровий і разом з тим додають:

«Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у Пасхальну ніч звершить пасхальне Богослужіння в домовому храмі своєї резиденції з молитвою про припинення коронавірусної епідемії».

В УПЦ МП вказують, що таке рішення було прийнято, щоб уникнути скупчення віруючих. Зазначимо, скупчення віруючих немає.

В УПЦ МП запевнили, що і керуючий справами Церкви митрополит Антоній перебуває в Києво-Печерській лаврі, він здоровий і також готується до Великодньої Літургії. Однак, і митрополита Антонія не вдалося побачити під час трансляції з Києво-Печерської лаври.

Нагадаємо, Українська Православна Церква Московського Патріархату заперечила таємну госпіталізацію митрополитів Онуфрія і Антонія через коронавірус. Про це йшлося в повідомленні пресслужби УПЦ МП.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/79813/

Следующая новость
Предыдущая новость

Индивидуальный трансфер из аэропорта «Суварнабхуми» Проектирование и изготовление авторской мебели на заказ Дитячий одяг на всі сезони Потолочный плинтус из полиуретана Установка газа на авто: нюансы о которых нужно знать заранее

Публикации