Головні рабини Ізраїлю закликали віруючих євреїв не збиратися на молитви біля Західної стіни через коронавірус

14.03.2020 8:09 0

Головні рабини Ізраїлю закликали віруючих євреїв не збиратися на молитви біля Західної стіни через коронавірус

Головні рабини Ізраїлю Давид Лау і Іцхак Йосеф закликають віруючих євреїв уникати відвідин Західної стіни для проведення масових молитов через ризик захворювання на коронавірус. Свої рекомендації рабини оприлюднили у четвер, незабаром після розпорядження МОЗ про введення обмежень у зв'язку з коронавірусом, повідомляє 112 канал з посиланням на The Times of Israel.

"Не існує галахічних вказівок, які б скасовували вказівки міністерства охорони здоров'я. Галахічна настанова повинна підкорятися абсолютно всім інструкціям міністерства охорони здоров'я без винятку, і кожен виданий ними наказ є галахічним для всіх намірів і цілей", - заявив Іцхак Йосеф, головний рабин сефардів.

Крім того, він рекомендував віруючим євреям уникати відвідин Західної стіни і проведення масових молитов. Кожен чоловік і жінка повинні молитися біля своїх будинків, поки не пройде криза і не з'явиться милість небес, зазначив Йосеф.

Раббі Лау, головний рабин Ашкеназі, звернув увагу на повчання середньовічних мудреців про те, що "вимога піклуватися про себе, щоб не завдавати шкоди ближньому, замінює навіть вимогу піклуватися про себе заради себе".

"Коронавірус може передаватися від абсолютно здорової людини іншій людині і наражати на небезпеку іншу людину. Це означає, що необхідне абсолютне підпорядкування всім інструкціям посадових осіб охорони здоров'я, навіть якщо вони складні і незручні. Той, хто на карантині або хто піддається високому ризику черех вірус, повинен молитися у себе вдома і намагатися пристосувати свою молитву до публічної молитві", - заявив Лау.

Обидва рабина закликали заручені пари провести свої весілля, але в менших масштабах. Заповідь про відвідини хворих і літніх людей також була припинена на час епідемії коронавіруса, через побоювань, що відвідування можуть передати вірус тим, хто найбільш вразливий до його впливу. Лау закликав громади "знайти інші способи допомогти тим самотнім людям, у яких немає нікого, хто бачить їхні страждання".

У середу прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху оголосив про обмеження зібрань на 100 осіб в рамках заходів щодо стримування коронавіруса. За словами генерального директора Міністерства охорони здоров'я Моше Бар Сіман-Това, заборона включає в себе служіння в синагогах і проведення весіль.

Проте на цьому тижні Фонд спадщини Західної стіни, який керує святинею Єрусалиму, заявив, що не буде закривати її для відвідування.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79254/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как обустроить узкую прихожую В Славянске готовится 10-я школа миссионеров-прифронтовиков Необходимы деньги? Поможет кредит в интернете! Торговые полки и стеллажи, готовые модели и под заказ в Киеве Самая профессиональная служба эвакуации

Публикации