Голова "Укрпошти" хоче відправляти у неоплачувану відпустку тих працівників, які підуть до церкви

16.04.2020 23:40 0

Голова

Голова "Укрпошти" Ігор Смілянський просить працівників не йти до церкву на свята та буде відправляти у відпустку тих, хто все ж піде.

Про він повідомив у Facebook, пише Економічна правда.

"Я не маю права заборонити вам йти до церкви. Але я маю право (моральне) дуже вас попросити не робити цього і зустріти Великдень дома.

...Кожен співробітник пошти з бажаного гостя може мимоволі стати носієм небезпечного вірусу", - пише Смілянський

У випадку, якщо співробітник "Укрпошти" вирішить відвідати церкву, Смілянський буде рекомендувати відправляти таких працівників у оплачувану чи неоплачувану відпустку.

"Я буду наполегливо рекомендувати вашим безпосереднім керівникам, в разі встановлення факту відвідування вами масових служб в ці дні (включаючи "чистий четвер"), відправити вас в оплачувану, а у разі її відсутності, в неоплачувану відпустку терміном на 2 тижні, щоб в умовах самоізоляції переконатися в тому, що ви здорові", - повідомляє Смілянський.

Також він нагадав, що в цьому випадку надбавка за роботу в умовах карантину нараховуватися не буде.

Також Смілянскьий залишає за собою право не виплачувати суму в 25 000 гривень, передбачену на випадок зараження коронавірусом, якщо буде доведено факт зараження під час Великодніх масових заходів.

До пандемії ЗМІ з’ясували, що Ігор Смілянський щомісяця заробляє 836 тис. грн, у той час як

Середня зарплата на «Укрпошті» становить 6400 грн.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79766/

Следующая новость
Предыдущая новость

Митрополит УПЦ відсвяткував у Севастополі день військово-морського флоту Росії Все для тормозной системы вашего автомобиля Диваны прямые, угловые и детские на складе в Киеве Лучший хостинг для сайта Где занять денег онлайн?

Публикации