Голодомор не трагедія, а геноцид, - Зеленський

20.01.2020 12:39 3

Голодомор не трагедія, а геноцид, - Зеленський

Для України Голодомор 1932-1933 років є геноцидом, а не соціальною чи економічною трагедією, як хтось намагається її уявити.

Про це сказав президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю The Times of Israel, повідомляє Gazeta ua.

"Багато людей були знищені. У них відібрали багато - їхні будинки, землю, худобу, все у них забрали. І якщо вони не надавали свої активи, то були вбиті. Вони були розстріляні.

Мільйони людей загинули. Багато країн визнали, що Голодомор - це геноцид. І я знаю, що Ізраїль розуміє це і розуміє, що Україна визнала Голокост геноцидом. Для України це не соціальна чи економічна трагедія. Це геноцид. Мільйони українців були знищені", - сказав глава держави.

"У різних ЗМІ було багато мовчання через політику СРСР, тому що СРСР приховував всю інформацію. Він приховував записи, він приховував місця масових поховань. Не було достатньо інформації про це. Так створювалася історія.

Ми розуміємо, що існують різні історії. Але я впевнений, що в майбутньому люди зрозуміють, яка історія України і які реальні факти. Мільйони українців були знищені під час Голодомору", - сказав Зеленський.

Від штучного голоду в Україні в 1932-1933 роках померли понад 7 млн людей.

У пік смертності - у червні 1933 року в Україні помирали щодоби 34 170 людей. Кожні 5 секунд — 2 людини. Справжню кількість жертв неможливо підрахувати. Адже радянська влада знищувала усі документи, які стосувалися геноциду проти українців.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/78580/

Следующая новость
Предыдущая новость

Молоді греко-католики Вінниці склали обітницю дотримання дошлюбної чистоти Ресурс Слототоп и его преимущества Купить экономную упаковку кофе «Якобс» Приметы на свадьбу что можно что нельзя Нижнее бельё Kleo

Публикации