«Гнана Церква»: На Чернігівщині УПЦ МП побудувала і освятила новий храм

23.05.2020 6:09 0

«Гнана Церква»: На Чернігівщині УПЦ МП побудувала і освятила новий храм

21 травня митрополит Чернігівський УПЦ МП Амвросій (Полікопа) звершив чин Великого освячення храму великомученика і цілителя Пантелеймона с. Ладинка і першу Божественну Літургію в новоосвяченому храмі. Про це повідомляє сайт єпархії.

Єрарху Московського Патріархату співслужили: секретар єпархіального управління прот. Ігор Підан, благочинний округу прот. Микола Майборода, настоятель храму єрей Олександр Шестопалов і духовенство благочиння.

По звершенні Богослужіння митрополит привітав вірян з освяченням храму, зведеного за 5 років, і подякував усім причетним до його зведення.

Місцеві старожили пам'ятають, що на місці сучасної церкви колись стояла хата партійного голови, з ініціативи якого в 20-х р.р. був зруйнований старовинний храм.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/80302/

Следующая новость
Предыдущая новость

Стартовал 72-часовой молитвенный марафон Украинского межцерковного совета Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины Почему люди так любят играть в игровые автоматы вулкан бесплатно Комфорт для ребенка и спокойствие для родителей Подари себе счастье

Публикации