Глава УГКЦ зустрівся з Послом Канади в Україні

26.01.2020 4:48 3

Глава УГКЦ зустрівся з Послом Канади в Україні

24 січня 2020 року в резиденції Глави Української Греко-Католицької Церкви у Києві відбулася зустріч Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, із Надзвичайним і Повноважним послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою. Зустріч відбулася на прохання Посла, яка в листопаді 2019 року розпочала в Україні свою дипломатичну місію.

За повідомлення Департаменту інформації УГКЦ, на початку зустрічі Блаженніший Святослав привітав п. Ґаладзу з початком її служіння в Україні та побажав плідної праці для добра українського і канадського народів. Також Глава УГКЦ подякував за присутність у Патріаршому соборі під час хіротонії владики Степана Суса.

Посол подякувала Блаженнішому Святославу за співчуття, яке він висловив у день авіакатастрофи українського літака в Ірані. «Важливо, що ваше співчуття було скеровано до всіх рідних і близьких загиблих без огляду на національність та релігійну приналежність», — зазначила Лариса Ґаладза.

Відтак сторони обговорили широке коло питань, особливо звертаючи увагу на роль Церкви у сучасних обставинах життя української держави.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/78655/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большую серебряную ханукию в Днепре измерили для «Книги рекордов Гиннесса» Глава УГКЦ у Краматорську: «Парафії УГКЦ Східної України є дорогоцінними перлинами в короні Вселенської Церкви» Украинское онлайн казино Космолот на 3topora.net Отель для комфортного отдыха во Львове Шторы плиссе – лучший выбор современной хозяйки

Публикации