Глава УГКЦ закликав українців не перешкоджати евакуації з Уханю, а владу - забезпечити усіх засобами безпеки

20.02.2020 20:39 9

Глава УГКЦ закликав українців не перешкоджати евакуації з Уханю, а владу - забезпечити усіх засобами безпеки

Глава УГКЦ звернувся до української громадськості з приводу ситуації довкола реакції людей щодо евакуації українців з Уханя, охопленого епідемією коронавірусу.

«Мені дуже боляче чути про спротив громадян України щодо повернення наших співвітчизників, які опинилися в зоні небезпеки сучасного коронавірусу в Китаї. Така реакція людей є зовсім не християнською», - зазначив Блаженніший Святослав.

«Можна зрозуміти, що людьми керує страх бути інфікованими, бо сучасні засоби безпеки, які пропонує медична система України, є ненадійними. Для того щоб перебороти страх, бракує відчуття людяності й чесноти християнської любові до ближнього. Не таким небезпечним є коронавірус, як вірус ненависті й зневаги до людини. Якщо коронавірус можна побороти різними медичними засобами, то від вірусу ненависті нас може захистити лише сила любові», ‒ сказав Глава УГКЦ.

У своєму зверненні Предстоятель УГКЦ закликав органи державної влади забезпечити українську громадськість і тих, хто повертається з Китаю, усіма необхідними засобами безпеки.

«Прошу всіх людей, які називають себе християнами, утриматися від усякого виміру ненависті та не чинити перешкод для повернення до своїх домівок синів і дочок України», ‒ закликав Глава УГКЦ. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78970/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные свечи зажигания по выгодной стоимости Монтаж теплого пола: подготовительные работы Огромный выбор предложений для вашего отпуска У Софії Київській відкриється виставка «Кольори православ'я. Польща» Основные правила при игре в онлайн-слоты

Публикации