Глава УГКЦ висловив співчуття рідним і близьким загиблих в авіакатастрофі в Ірані

10.01.2020 2:09 0

Глава УГКЦ висловив співчуття рідним і близьким загиблих в авіакатастрофі в Ірані

Глава УГКЦ висловив свої щирі співчуття рідним і близьким загиблих в авіакатастрофі літака Boeing 737 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», який розбився незабаром після вильоту з аеропорту Імама Хомейні в Тегерані 8 січня 2020 року.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Відповідно до повідомлень компетентних органів України, у цій катастрофі загинуло 176 людей, 11 з них громадяни України. Висловлюю свої щирі співчуття рідним і близьким загиблих. Співчуваю вашому горю та молюся за Божу підтримку вас у вашому болю втрати найрідніших», – зазначив Блаженніший Святослав.

Він закликав усіх вірних Церкви молитися за упокій усіх загиблих, незалежно від їхньої національності та релігійної приналежності. «Нехай Господь буде милосердним до загиблих та дарує розраду рідним і близьким», – сказав Глава УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78457/

Следующая новость
Предыдущая новость

Бездепозиты и онлайн казино с украинской пропиской рекламирует портал Playmaxima Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете Аудиосказки для вашего малыша У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви "Отче наш" Покупая товар, вы поддерживаете православную культуру

Публикации