Глава УГКЦ висловив солідарність хорватам

29.03.2020 4:08 0

Глава УГКЦ висловив солідарність хорватам

У зв’язку із потужним землетрусом, який стався 22 березня у Хорватії, Глава УГКЦ надіслав листи солідарності на ім’я кардинала Йосіпа Бозаніча, архиєпископа Загреба, та єпископа Зеліміра Пульїча, президента Єпископської конференції Ховатії. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У столиці Хорватії руйнівний землетрус спричинив поранення десятків людей і значні пошкодження інфраструктури, зокрема було пошкоджено один зі шпилів головного кафедрального собору країни. У листах солідарності та підтримки, звернених до архиєпископа Загреба та президента Єпископської конферненції, Блаженніший Святослав побажав хорватському народу якомога швидше подолати руйнівні наслідки землетрусу та запевнив «у постійних молитвах за рідний для нас хорватський народ».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/79445/

Следующая новость
Предыдущая новость

Національний університет біоресурсів і академія УПЦ КП випустили першу групу військових капеланів Израильский раввин провел в Днепре открытую лекцию о сущности молитвы Кредит онлайн на карту мгновенно Лечение наркомании в Одессе Как же обнаружить неисправность топливного бака

Публикации