Глава УГКЦ розділив Святу вечерю з людьми похилого віку

07.01.2020 16:18 0

Глава УГКЦ розділив Святу вечерю з людьми похилого віку

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у Навечір'я Різдва Христового, 6 січня 2020 року, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового розділив Святу вечерю із людьми похилого віку.

На вечерю зібралося понад 140 людей похилого віку із Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Черкаської та Чернігівської областей. Серед присутніх – старенькі самотні, вимушено переселені особи, люди з інвалідністю.

Свята вечеря розпочалася зі спільної молитви та привітального слова Блаженнішого Святослава, який висловив велику радість, що в Навечір'я Різдва має можливість бути разом із людьми похилого віку.

«Мені сьогодні випала особлива честь – привілей вітати усіх вас тут, у нашому Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві, щоби ми разом могли сісти за святкову Святу різдвяну вечерю», – сказав Блаженніший Святослав до гостей.

«Ми разом з вами на всю Україну і на весь український світ із серця нашої Церкви сповіщаємо дуже гарну вістку: Христос народився! Славімо Його!» – сказав Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ також розділив з присутніми різдвяну просфору, підійшовши до кожного з благословенням та побажанням радісних Різдвяних свят.

Вечерюорганізував БФ «Карітас-Київ» за підтримки благодійного фонду «Андріїв гріш», спільно із спільнотами Київської архиєпархії та волонтерами. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/78444/

Следующая новость
Предыдущая новость

Компания, предлагающая различные полиграфические услуги Грузоперевозки в Киеве по самым выгодным тарифам в городе Сайт для современных мам Онлайн-обучение на музыкальных инструментах В УАПЦ кажуть, що продали не монастир, а лише частину комплексу Червоногородського замку

Публикации