Глава УГКЦ попросив мирян у Квітну неділю і на Великдень єднатися у молитві онлайн

09.04.2020 0:18 3

Глава УГКЦ попросив мирян у Квітну неділю і на Великдень єднатися у молитві онлайн

Посвячувати лозу та пасхальні кошики ми будемо онлайн. Ця молитва і благословення потраплять в усі домівки, які єднатимуться з нами за допомогою онлайн-трансляцій. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав на завершення Літургії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового 5 квітня 2020 року.

«Дуже прошу вас поставитися з розумінням до того, що у Квітну неділю та на Великдень ми всі не зможемо бути разом у храмі. Ми єднатимемося в молитві через трансляцію. А тим, хто прийде, — доведеться молитися надворі, на подвір’ї біля собору. До храму зможуть потрапити тільки священнослужителі і ті, які допомагають звершувати богослужіння», — повідомив Блаженніший Святослав.

Предстоятель УГКЦ водночас закликав надворі зберігати соціальну дистанцію і виконувати інші приписати компетентних органів щодо санітарних норм.

«Але пасхальна радість буде! Воскреслий Христос до нас прийде. Це тимчасові обставини, які ми разом свідомо мусимо пережити. Настане день, коли ми всі разом повернемося до наших храмів і спільнота Церкви у видимий спосіб буде славити Господа Бога», — запевнив Глава УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/79617/

Следующая новость
Предыдущая новость

Автомобильная заправочная станция на погранпереходе «Котловка» Казино Вулкан удачи для везунчиков Глава УПЦ КП обговорив з владою Буковини державно-церковні стосунки Автобусные билеты онлайн на busfor.ua: недостатки и преимущества сервиса Необходимы деньги? Поможет кредит в интернете!

Публикации