Глава УГКЦ подякував священникам за готовність бути поруч зі своїм народом у час пандемії

16.04.2020 10:58 0

Глава УГКЦ подякував священникам за готовність бути поруч зі своїм народом у час пандемії

З нагоди Дня установлення Святого Таїнства Священства Патріарх Святослав подякував священникам за «пастирську ревність за людські душі в обставинах великого вселенського болю і загальної тривоги, за готовність бути поруч зі своїм народом і «покласти душу свою за своїх овець». Про це йдеться у Пастирському посланні до духовенства Української Греко-Католицької Церкви на Великий четвер.

Він також подякував тим священникам, які записали відеозвернення до наших вірних під гаслом: «Ми з вами!».

«Радію з того, що ви тужите за живим спілкуванням зі своїми людьми та шукаєте всіх можливих шляхів, аби бути з ними та дати їм можливість відчути вашу турботу і молитву», — написав Блаженніший Святослав.

У посланні Предстоятель УГКЦ також згадав про військових і медичних капеланів: «З особливою вдячністю згадую сьогодні тих із наших душпастирів, які здійснюють довірене їм служіння на передових позиціях сучасних українських фронтів — медичних і військових капеланів. Я переконаний, що ці нові обставити дозволять нашому народові краще пізнати й полюбити свою Церкву, а через ваше служіння — глибше довіритися Господу Богу».

Першоєрарх з оптимізмом написав: «Ми обов’язково вийдемо із вимушеної самоізоляції і будемо повертатися і повертати інших до звичайного ритму нашого церковного життя і служіння! Саме нам Господь дає нам світло надії, що рани епідемії ми зможемо спільно подолати. Можливо, ми ще не усвідомлюємо вповні всіх труднощів економічного чи суспільно-політичного характеру, які ще на нас усіх очікують. Але радості Воскресіння у нас ніхто не зможе відібрати».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/79752/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественный пенопласт от производителя Для УПЦ важнее "внутреннее единство", чем единство с другими церквями Украины Интерактивное казино 777 приглашает отдохнуть с шиком У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви "Отче наш" Лучше товары для сада и огорода

Публикации